creapro (creapro) wrote,
creapro
creapro

Фестиваль у галереї Лавра.

Галерея Лавра, за підтримки Creapro та «ПРОСТО-в-МЕСТЕ» започатковує соціальний інтерактивний проект із трансформації галерейного простору.
                                  картинка - Копія (640x452)
Протягом двох місяців, з 3 серпня до 26 вересня 2013 року, на зовнішньому майданчику галереї відбуватимуться фестиваль та iнтерактивна реконструкція, до якої зможуть долучитись всі небайдужі.
Метою фестивалю є залучення громадськості до спільного перетворення галереї в майданчик європейського рівня, творчий простір, який стане стрижнем мистецьких подій міста.
Цього літа в рамках проекту “Галерея Лавра.Трансформацiя» буде представлено новий напрям – майстерні.
Концепція фестивалю передбачає створення відкритих майстерень, де можна буде застосувати на практиці власні знання та вміння, використовуючи різноманітний інструментарій та матеріали, запропоновані Новою Лінією та фарбами Caparol, а також навчитись чомусь новому за підтримки архітектурної студії buro/o. Ми прагнемо дати можливість кожному охочому стати творцем.

A2
Крім того, відбудеться подія у події – перший в Києві фестиваль поп-ап ресторанів. Поп-ап ресторани – це ресторани, створені за невеликий відрізок часу. Такі ресторани можуть функціонувати в приватних будинках або на територіях колишніх установ або в інших місцях під час фестивалів.
Під час дизайн-маркету можна буде придбати дизайнерські речі, а також під час численних майстер- класів навчитись виготовляти їх власноруч. Протягом фестивалю відбуватимуться кінопокази, музичні виступи, вуличні ігри, буккроссинг та безліч інших заходів.
На сьогодні, галерея Лавра є виставковим об’єктом в центрі Києва. Майданчик складається із зовнішнього та внутрішнього просторів. Внутрішній обладнаний для виставкової діяльності, в той час як велике подвір’я зовнішнього, має потенціал для проведення різноманітних заходів під відкритим небом.
Основні заходи відбуватимуться у суботу та неділю, з 10.00 до 18.00. Вхід на фестиваль: 20 грн.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments